² up to 15 days for production
| Code | SMSTRD8055 |
| A | 38 mm |
| B | 16.5 mm |
| C | 61 mm |
| D | 42.2 mm |
| E | - |
| F | - |
| G | 32 mm |
| H min. | - |
| Number of Teeth | 43 |
| Module | 1,058 |
| Pressure Angle | 45° |
| Torque | - |
Our technical team is available to help you choose the most suitable products for your needs and to provide you with support in system configuration.
Contact Technical Support