² up to 15 days for production
| Code | SMSTRD1047 |
| A | 29.95 mm |
| B | 12 mm |
| C | 46.4 mm |
| D | 32.8 mm |
| E | 23.5 mm |
| F | 12 mm |
| G | 22.6 mm |
| H min. | 23.5 mm |
| Number of Teeth | 22 |
| Module | 1,058 |
| Pressure Angle | 45° |
| Torque | 2000 Nm |
Our technical team is available to help you choose the most suitable products for your needs and to provide you with support in system configuration.
Contact Technical Support