² up to 15 days for production
| Code | SMSTRD1325 |
| A | 33.95 mm |
| B | 14.5 mm |
| C | 53.3 mm |
| D | 41.8 mm |
| E | 31.5 mm |
| F | 15.9 mm |
| G | 30.75 mm |
| H min. | 31.35 mm |
| Number of Teeth | 30 |
| Module | 1,058 |
| Pressure Angle | 45° |
| Torque | 4500 Nm |
Our technical team is available to help you choose the most suitable products for your needs and to provide you with support in system configuration.
Contact Technical Support