² up to 15 days for production
| Code | SMSTRD1326 |
| A | 48.25 mm |
| B | 17 mm |
| C | - |
| D | - |
| E | - |
| F | - |
| G | - |
| H min. | 27.95 mm |
| Number of Teeth | 28 |
| Module | 1,058 |
| Pressure Angle | 45° |
| Torque | 3500 Nm |
Our technical team is available to help you choose the most suitable products for your needs and to provide you with support in system configuration.
Contact Technical Support