² up to 15 days for production
| Code | SMSTRD1251 |
| A | 35.45 mm |
| B | 12 mm |
| C | - |
| D | - |
| E | 26.3 mm |
| F | - |
| G | 25.3 mm |
| H min. | 27 mm |
| Number of Teeth | 24 |
| Module | 1,058 |
| Pressure Angle | 45° |
| Torque | 2000 Nm |
Our technical team is available to help you choose the most suitable products for your needs and to provide you with support in system configuration.
Contact Technical Support