² up to 15 days for production
| Code | SMSTRD3694-A |
| A | 34 mm |
| B | 14.5 mm |
| C | 60.93 mm |
| D | 39.4 mm |
| E | - |
| F | - |
| G | 30 mm |
| H min. | - |
| Number of Teeth | 40 |
| Module | 1,058 |
| Pressure Angle | 45° |
| Torque | - |
Our technical team is available to help you choose the most suitable products for your needs and to provide you with support in system configuration.
Contact Technical Support